Gediz
+C

Haberler


14

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. REMZİ GÖREN,den ODAMIZA ZİYARET

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören, Odamız Yönetim Kurulu  Başkanı Vedat ÖZTÜRK'ü, Meclis Başkanı Cafer GÜNEŞ'i ve Meclis Üyelerimizi ziyaret etti.

Meclis Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarete; Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören’e, Gediz Belediye Başkanı Muharrem AKÇADURAK, DPÜ Gediz Meslek Yüksekokulu Müdürü Fethullah Karamete, DPÜ Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Sinan Darcan, DPÜ Gediz Meslek Yüksekokul Müdür Yrd. Gökhan Dağılgan, DPÜ Gediz Meslek Yüksekokulu Sekreteri Murat Ataman,DPÜ Rektörlük Güvenlik Şb.Müd.Ramazan Tekik, Gediz Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim BAŞOL, Gediz Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat ERGÖÇMEN, Gediz Madeni Eşya ve Tamirciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman SUNAR, Gediz Otelci Kahveci Lokantacı Berber Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümit KAYNAR, Gediz Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur ŞAHİN, Gediz Zıraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman ASLAN, SS Gediz Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet AKÇA, SS Gediz ve Havalisi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Menderes YİĞİTER, Gediz TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Yılmaz ÖZEN,Ali Rıza GÜNEŞ Yönetim Kurulu Üyeleri Gökhan SIĞANIK, İbrahim ABA Meclis Başkan Yrd. Kemal YÖRÜR Meclis Üyesi Abdullah AKER eşlik etti.

Oda Yönetim Kurulu Başkanı Vedat ÖZTÜRK; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Rektör Remzi Gören’e nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Başkan ÖZTÜRK, Rektör Remzi GÖREN’e Odamız ve ilçemizde yapılan çalışmalar hakkında kısa bilgi verdi ve İlçemiz için fayda sağlayacak MYO ile ilgili taleplerde bulundu. Üniversitemiz için yapılacak her türlü projenin Sivil Toplum Örgütleri olarak yanında ve destekçisi olacaklarını ifade etti.

Okunma Sayısı: 434
resim
Yazdır